logo
dividerآرشیو اخبارdividerلزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان/ کارخانه‌های گیلان ظرفیت بالایی دارند
لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان/ کارخانه‌های گیلان ظرفیت بالایی دارند
لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان/ کارخانه‌های گیلان ظرفیت بالایی دارند

در بازدید رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از مجموعه شرکت‌های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت بر لزوم حمایت از واحدهای صنعتی گیلان تأکید شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز سرهنگ علی توشه، رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و سرهنگ مهدی پارسا، رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از نمایشگاه جهش تولید و خودکفایی مجموعه شرکت‌های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت بازدید کردند.

در این نمایشگاه سه مجموعه تولیدی کمک‌فنر، دیسک و صفحه کلاچ و مجموعه جعبه‌فرمان هیدرولیکی و برقی خودروهای سواری تولید داخل کشور به نمایش گذاشته‌شده است.

تمام قطعات موجود در نمایشگاه حاصل تولید دو شرکت فرآوری ساخت قطعات خودرو ایران و شرکت پایا کلاچ است که ۹۰ درصد قطعات خودرو کشور را تولید می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه وظیفه بسیج و سپاه حمایت از تولید است، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که موانع کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی و تولیدی را برطرف کنیم.

سرهنگ علی توشه با اشاره به اینکه به نمایندگی از رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور از این کارخانه بازدید کرده است، افزود: ظرفیت بالایی در این واحد صنعتی وجود دارد که نیاز به کمک و حمایت مسئولان مربوطه دارد.

وی با بیان اینکه باید از چنین ظرفیت‌هایی با ارزش داخلی حمایت شود، گفت: این چنین واحدهای صنعتی توانمند باید کشورهای همسایه را با خود همراه کنند و باید تلاش شود که تولیدات این کارخانه‌ها به کشورهای همسایه صادر شود و این مسئله از طریق برگزاری نمایشگاه امکان‌پذیر است.

امید آفرینی مهم‌ترین وظیفه رسانه

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان نیز در حاشیه این بازدید با اشاره به شعار سال با عنوان جهش تولید اظهار کرد: بسیج رسانه به عنوان مجموعه رسانه‌ای سپاه وظیفه حمایت از شعار سال را دارد.

سرهنگ مهدی پارسا با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید از تمام ظرفیت خود برای تولید و اقتصاد مقاومتی استفاده کنند، افزود: با توجه شرایط اقتصادی و تحریم ظالمانه دشمن، حمایت از کالای داخلی وظیفه همگانی است.

وی  امیدآفرینی وظیفه رسانه دانست و گفت: رسانه‌ها می‌توانند همراه با امیدآفرینی نقش مهمی در جامعه ایفا کنند زیرا دشمن با تمام قدرت از طریق رسانه در حال توطئه علیه انقلاب است.

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه رسانه‌های انقلابی باید برای نقش بر آب‌کردن نقشه‌های دشمنان تمام تلاش خود را انجام دهند، بیان کرد: چهار هزار واحد صنعتی و تولیدی در استان داریم که نشان‌دهنده ظرفیت‌های بالای این استان است و باید مردم در جریان این ظرفیت‌ها قرار بگیرند.

در پایان رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعت کشور و رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان از خط تولید مجموعه شرکت‌های فرآوری ساخت و پایاکلاچ شهرک صنعتی رشت نیز بازدید کردند.

منبع : فارس نیوز
تماس با ما
تلفن :   37776142-37776143
فاکس :  
02637776145-37776147
پست الکترونیکی :   info@tzmco.com
آدرس :  

کارخانه: اشتهارد،شهرک صنعتی اشتهارد،بلوار ابوریحان بیرونی،بلوار حسابی شرقی،خیابان سبلان دوم،شرکت تولیدی تاراذوب

دفتر مرکزی: تهران،سعادت آباد،بلوار علامه جنوبی

عضویت در خبرنامه